Masaż Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „Starożytną drogę do piękna”. To jeden z najstarszych masaży świata. Poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębsze warstwy skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy. Charakteryzuje się głównie szybkimi ruchami rąk i palców, co pozwala na prace na różnych poziomach skóry. Celem masażu Kobido jest zmniejszenie napięcia mięśni twarzy co prowadzi do naturalnego liftingu.

          

Jak przebiega japoński masaż Kobido?

Sesja masażu rozpoczynamy od gładkich i delikatnych ruchów mających na celu zrelaksowanie klientki/klienta. Następnie wykonujemy masaż karku, aby usprawnić krążenie krwi. Po tych dwóch etapach można rozpocząć intensywne techniki masażu, charakterystyczne dla Kobido: perkusja, szczypanie, pociągnięcia, ugniatanie. W trakcie sesji masażowi poddawana jest skóra głowy, cała twarz, szyja, dekolt, kark a nawet barki. Odczucia są intensywne i niezwykle relaksujące. Oprócz rozluźnienia mięśni zyskujemy również niesamowity odpoczynek dla naszego umysłu.

Wizualne efekty masażu Kobido:

– naturalny lifting twarzy
– młody i świeży wygląd
– poprawa owalu twarzy
– poprawa oprawy oka
– rozświetlenie

Dermatologiczne efekty masażu Kobido:

– zniweluje napięcie mięśniowe
– stymuluje metabolizm  komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry
– oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki
– stymuluje produkcję kolagenu i elastyny

Zdrowotne efekty masażu Kobido:

– reguluje bilans energetyczny całego ciała
– zmniejsza stres
– łagodzi bóle głowy
– poprawia wzrok
– zmniejsza problemy z układem pokarmowym

         

Wskazania do masażu:

Masaż Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć całkowitą relaksującą sesje połączoną ze spektakularnym efektem liftingu twarzy. Sprawdza się również dla osób cierpiących na migreny, a także dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem, ponieważ relaksuje mięśnie okolic oczu. Pomaga również osobom z bruksizmem.

Przeciwwskazania:

– stany zapalne
– alergie skórne
– przerwanie ciągłości naskórka
– cera bardzo naczyniowa
– wysokie ciśnienie tętnicze
– ekstrakcja zęba, stany ropne około zębowe
– trądzik różowaty w fazie zaostrzenia.

Aktualny cennik znajdziesz TUTAJ