Loading...

DesignSystem

Lorem ipsum

Tak, przyjmujemy płatności gotówką i kartą.

Oczywiście! Można zakupić bon na wybraną kwotę lub konkretny zabieg. Zakupu można dokonać w salonie lub online (w tym przypadku wystarczy napisać maila na kontakt@perfect-contour.pl).

Jak najbardziej! Dobieramy całą pielęgnację domową tak aby składniki poszczególnych kosmetyków działały ze sobą synergicznie. Można zaopatrzeć się w cały zestaw lub pojedyncze produkty. W salonie można kupić kosmetyki takich marek jak: estGen, ARKANA, RVB LAB, SKIN Skimply Nutrition, PRO XN, Diego dalla Palma i Dermomedica.

Zawsze przed rozpoczęciem terapii przeprowadzamy konsultację określając cele zabiegów i oczekiwania klientki. Można się umówić na samą konsultację w cenie 50zł (kwota ta będzie odjęta od kolejnego zabiegu, gdy klientka umówi się w ciągu miesiąca od konsultacji) lub od razu na wizytę połączoną z konsultacją.

Na pierwszą wizytę dobrze jest przyjść bez makijażu ani żadnego kosmetyku na twarzy. Demakijażu najlepiej dokonać min. 2 godziny przed wizytą. Pozwoli nam to przeprowadzić badanie stanu skóry za pomocą lampy Wooda.

To zależy od wykonywanego zabiegu, jednak średnio można założyć, że jest to 60min. W przypadku zabiegu z konsultacją - 90min.

Lorem ipsum

Lorem ipsumLorem ipsum

Image

Lorem ipsum

  • SVGLorem ipsumLorem ipsum
  • SVGLorem ipsumLorem ipsumLorem ipsum

Lorem ipsum 2

Ico SCG SVG
Background
Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum IPSUM

Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image
Instagram image