Loading...

O mnie

Nazywam się Dominika Szczygieł-Dziadura

Jestem kosmetologiem

Zajmuję się kosmetologią holistyczną co oznacza, że patrzę na klientkę i jej organizm całościowo – to jedna wielka, skomplikowana machina, w której często przez jeden źle działający element kaskadowo źle działają inne. Na tej podstawie wiem, że aby osiągnąć efekt pięknej, zdrowej i młodej skóry muszę spojrzeć na całokształt.
W związku z tym analizuję: styl życia, dietę, wyniki badań laboratoryjnych, pielęgnację domową, suplementację, schorzenia i nawyki.

Edukuję swoje klientki w zakresie prawidłowej pielęgnacji skóry i wspieram je w swoich postanowieniach.

Dbanie o swój wygląd to nie tylko zabiegi w gabinecie, to również dobór prawidłowych kosmetyków, zdrowe żywienie, ruch i redukcja stresu, dlatego współpracuję z trenerem personalnym i parą dietetyczek.

Misją moją i całego zespołu Perfect Contour jest podkreślanie naturalnego piękna, indywidualizmu i zdrowego wyglądu.

Pragniemy aby kobiety potrafiły kochać siebie i czuć się świetnie bez ingerencji w swoje własne rysy twarzy – wg. nas różnorodność jest zbyt fascynująca, żeby się jej pozbawiać. 

Działamy w zgodzie z organizmem i naturalnymi procesami, które w nim zachodzą.

Kierujemy się ideą: piękna skóra to zdrowa skóra.

.

Od zawsze kierowałam się tezą, że należy żyć w zgodzie ze sobą i robić to co się naprawdę kocha, nawet jeśli wymaga to od nas poświęcenia.

I tak też zrobiłam. Pomimo ukończenia humanistycznych studiów na Uniwersytecie Warszawskim i dobrej pracy w Agencji PR-owskiej w Warszawie wróciłam do Stalowej Woli, otworzyłam swoją firmę i ukończyłam drugie studia – Kosmetologię w Wyższyej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Gabinet Perfect Contour otworzyłam w 2014 r. choć pierwotnie miał on być gabinetem modelowania ciała. Szybko jednak odkryłam, że skóra i drugi człowiek to moja prawdziwa pasja i rozpoczęłam naukę i pracę ze skórą twarzy. Na początku malutki gabinet mieścił się przy ul. Poniatowskiego.
Z biegiem czasu powiększyłam ofertę i zbudowałam zespół, z którym teraz pracujemy w miejscu, któremu oddałam całe serce – salonie Kosmetologii Holistycznej przy ul. Narutowicza 3A.