Loading...

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe urządzeniem Aquametiq hydra prime polega na oczyszczeniu skóry z zaskórników i wolnych rodników za pomocą wodoru zawartego w wodzie. Z racji tego, że wodór to najmniejsza cząsteczka, ma możliwość dokładnie wnikać w pory i głębsze warstwy skóry dzięki czemu dochodzi to bardzo skutecznego oczyszczenia. Dodatkowo jest to pierwiastek, który świetnie radzi sobie z walką z wolnymi rodnikami. Dzięki temu jest to zabieg zarówno oczyszczający jak i odmładzający i rewitalizujący.

Zabieg:

– oczyszcza skórę
– spowalniania procesy starzenia
– odmładza skórę
– rozświetla
 i odżywia
– neutralizuje wolne rodniki

Zabieg składa się z 5 etapów:
  1. Oczyszczanie wodorowe – za pomocą specjalnej głowicy emitującej sprężoną wodę nasyconą wodorem, dochodzi do oczyszczenia porów z zaskórników.
  2. Oczyszczanie kwasowe – wygląda identycznie jak pierwszy etap, jednak zamiast wody z wodorem używamy specjalnego koktajlu kwasowego.
  3. Wprowadzanie ampułki – korzystając z kolejnej głowicy wyposażonej w mikroprądy wtłaczamy odpowiednio dopasowaną do danej cery ampułkę, działając przy tym na wybrany problem np.: trądzik, przebarwienia, suchą skórę, wiotką skórę
  4. Zamykanie porów i ujędrnianie – po nałożeniu odpowiedniej maski, za pomocą 3 różnej wielkości głowic, zamykamy otworzone wcześniej pory, ujędrniamy skórę, zmniejszamy zmarszczki i .łagodzimy podrażniania.
  5. Chłodzenie – kolejna głowica schładza obszar zabiegowy od -1 do -3 stopni Celsjusza oraz emituje światło niebieskie, które działa antybakteryjnie. Na tym etapie łagodzimy podrażniania i uspokajamy skórę po zabiegu.
Urządzenie:

Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów M’onduniq. Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie hydra prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków

Przeciwwskazania:

– ciąża i karmienie piersią
– choroby nowotworowe
– rozrusznik serca
 – poważne choroby serca
– stosowanie doustnej terapii retinoidami (np. Izotek, Acnenormin)
– cukrzyca
– nadczynność/niedoczynnośc tarczycy
– rany, egzema, pokrzywka, oprysczka
– metalowe implanty
– zaburzenia krążenia
– osoby z pompą insulinową
– przepuklia
– żylaki
– występowanie w przeszłości bliznowców
– podwyższona temperatura ciała
– pbniżona krzepliwośc krwi
– niewydolność nerek lub wątroby
– wypełniacze
– epilepsja
-tendencja do powstawania siniaków