Loading...

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to gama preparatów do iniekcji.

Ich zadaniem jest, jak sama nazwa wskazuje, stymulowanie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny.  Po podaniu następuje poprawa kondycji skóry i jej napięcia. Dochodzi do podniesienia owalu twarzy bez naruszania naturalnych rysów. NIE są to wypełniacze. 

Stymulatory tkankowe zatrzymują procesy starzenia się skóry.  

Efekty widoczne są często zaraz po zabiegu, jak również narastają w czasie, co oznacza, że zachodzą procesy przebudowy skóry. Są bezpieczne, ponieważ nie zawierają potencjalnie uczulających składników. Dodatkowo, dzięki innowacyjnej technice iniekcji, liczba wkłuć to tylko 4-5 na stronę twarzy, co minimalizuje dyskomfort. Zabieg trwa kilkanaście minut.

Jakie obszary poddaje się zabiegowi? 
 • twarz
 • oczy
 • szyja
 • dekolt
Efekty:
 • szybko redukuje i eliminuje oznaki starzenia skóry
 • bio-rewitalizuje odwodnioną i zniszczoną skórę
 • podnosi policzki
 • przywraca utracony kontur twarzy
 • wzmacnia macierz pozakomórkową skóry
 • neutralizuje zwiotczenie skóry
 • wygładza zmarszczki
 • poprawia napięcie i elastyczność skóry

Oferujemy najlepsze na rynku preparaty:

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry. Jest to innowacyjny zabieg, który działa na trzech poziomach:

 • liftingu – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting.
 • antyoksydacji
 • nawilżenia – wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry, dzięki czemu czemu skóra zyskuje jędrność 

Nucleofill jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, która zawiera polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy. Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

Efekt będzie wyraźny i jednocześnie naturalny.

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości. Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.
Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.

KARISMA to innowacyjny biostymulator na bazie kolagenu typu I, pozyskiwanego z nici jedwabnych, który w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i elastyczność.

KARISMA jest idealna dla osób, które chcą zredukować wiotkość skóry, zmarszczki i blizny – w tym rozstępy oraz blizny potrądzikowe. Dzięki nieusieciowanemu kwasowi hialuronowemu daje efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny, przez co widzimy efekty tuż po zabiegu.

KARISMA jest:
NATURALNA – zawiera wyłącznie naturalne składniki, bez chemicznych środków sieciujących
BIOZGODNA – w 100% biodostępna i mobilizuje skórę do bioregeneracji
BEZPIECZNA – nie wywołuje reakcji alergicznych.

Kolagen zawarty w preparacie KARISMA jest uzyskiwany z zastosowaniem innowacyjnej technologii z wykorzystaniem nici jedwabnych. W odróżnieniu od innych produktów zastosowany kolagen, mimo pełnej zgodności tkankowej z ludzkim kolagenem, nie jest pochodzenia zwierzęcego. Dzięki technologii NEOSILK, zwiększa się produkcja peptydu C prokolagenu typu I w fibroblastach. Ten typ peptydów ułatwia owijanie cząsteczek prokolagenu w konformację potrójnej helisy (superhelisy) w retikulum endoplazmatycznym.

Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej, stworzona aby odbudować podstawową strukturę macierzy pozakomórkowej i zoptymalizować środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry. Zwiększa naturalną biosyntetyczną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Ejal 40 jest produktem bezpiecznym ze względu na brak jakichkolwiek „wzmacniaczy” chemicznych, które mogą powodować działania niepożądane. To czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony efekt osiąga poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach miesiąca. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się wykonywanie sesji przypominających zabiegów w odstępach 1-miesięcznych w ilości zależnej od zaawansowania procesu starzenia. Dla dodatkowego wzmocnienia efektu zabieg powtarza się 2-3 razy w roku.

.

VITARAN jest innowacyjnym stymulatorem tkankowym, posiadającym certyfikat medyczny CE, przeznaczonym do głębokiej odnowy oraz biorestrukturyzacji skóry.

Jest preparatem, którego formuła opiera się na bazie polinukleotydów (PDRN), które są małymi fragmentami kwasów nukleinowych DNA i RNA, naturalnego pochodzenia oraz kompatybilne z ludzkim organizmem. Jest to potwierdzona metoda biostymulacji skóry, wykorzystująca działanie PDRN, pobudzająca skórę do odbudowy w trzykierunkowym mechanizmie działania.