Loading...

Zabieg Resurface

Diego dalla Palma Resurface to innowacyjna i precyzyjna procedura regeneracji skóry, która przynosi widoczne rezultaty bez żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych takich jak zaczerwienienia czy obrzęki.

Resurface oferuje 3 pakiety o rosnącej intensywności, które zajmują się różnymi problemami skóry:
  1. Resurface Fresh Up – składa się z dwóch zabiegów i jest przeznaczona dla osób skarżących się na utratę zdrowego i promiennego wyglądu skóry oraz na cerę pokrytą niedoskonałościami.
  2. Resurface proAge – zwalcza zmarszczki i niweluje widoczne oznaki starzenia się skóry. Linia ta składa się z dwóch etapów: 2 zabiegi o średniej lub 2 zabiegi o dużej intensywności. Ich dobór zależy oczywiście od indywidualnych predyspozycji pacjenta.
  3. Resurface skinRefine – jest przeznaczony do zwalczania przebarwień skóry, konsekwencji trądziku młodzieńczego, redukcji blizn potrądzikowych i nierównej tekstury skóry. W tym przypadku również mamy do wyboru 2 zabiegi o średniej i 2 o dużej intensywności.

Najlepiej poddać się całej serii zabiegów: 2 zabiegi Fresh Up + 2 zabiegi proAge/skinRegine o średniej intensywności, a na koniec o dużej intensywności.

 

Efekty zabiegu:
  • widoczne wygładzenie zmarszczek (już po 4 zabiegach skuteczność 90%),
  • redukcja blizn potrądzikowych,
  • usunięcie niedoskonałości,
  • wygładzenie nierównomiernej cery,
  • piękna, gładka, zdrowo wyglądająca skóra bez żadnych podrażnień.

 

Skuteczność zabiegu Diego dalla Palma Resuface 

Już po 4 zabiegach 60% pacjentów stosujących linię Resuface ProAge zauważyło zmniejszenie odbarwień skóry (po 6 zabiegach wskaźnik skuteczności dochodzi do 90%), zwiększenie promienności skóry – 85% (po 6 zabiegach- 95%), redukcję zmarszczek zauważyło 90% badanych (po 6 zabiegach aż 95%). Po serii 6 zabiegów 100% ankietowanych potwierdziło wyraźną poprawę gęstości skóry.

Jeśli chodzi o linię Diego dalla Palma Resuface SkinRefine to po 4 zabiegach jej skuteczność w regulacji uwalniania sebum potwierdza 75% (po 6 zabiegach już 80%), zwiększenie promienności 85% (po całej serii zabiegów już 95%), redukcję blizn 85% (po 6 zabiegach 90%). 100% potwierdza, że zauważyło poprawę tekstury skóry po poddaniu się całej terapii.