Loading...

Terapie PRO XN

Rewolucyjne terapie skóry na bazie Ksantohumolu!

Image

  • Produkty PRO XN w swoich formulacjach zawierają najsilniejszy dotąd poznany antyoksydant- ksantohumol. Wykazuje on 30 razy silniejsze właściwości od witaminy C oraz 200 razy mocniejsze od resweratrolu. Efektywnie chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami. Ksantohumol jako wysoce aktywny wiązek ma szerokie zastosowanie w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz pielęgnacji skóry problematycznej. Jego miejscowe zastosowanie znacząco wzmacnia system immunologiczny skóry, tym samym przedłużając życie komórek i zmniejszając częstość ich uszkodzeń.

Terapia Ksantohumolem składa się z kilkustopninowego programu zabiegowego. Pierwszym jest zawsze autorski zabieg I stopnia, który ma na celu zmieść ze skóry złe wolne rodniki oraz zmniejszyć toczący się w jej wnętrzu stan zapalny. Kiedy skóra jest już w lepszej kondycji przechodzimy do kolejnych stopni terapii PRO XN wzbogacając zabiegi o takie składniki jak np. retinol, czy laktoferyna a także wzmacniając efekty za pomocą mezoterapii mikroigłowej.

Image
Ksantohumol pomaga skórze na wiele sposobów
1. Antyoksydacja
2. Działanie przeciwzapalne
3. Opóźnianie starzenia
4. Działanie przeciwbakteryjne
5. Rozjaśnianie
6. Pobudzenie mikrokrążenia

Ksantohumol wykorzystujemy do terapii przeciwstarzeniowych i rozjaśniających oraz do leczenia trądziku pospolitego, różowatego, AZS i łuszczycy.