Loading...

Perfect Contour - poznaj opinie o naszym salonie!

Avatar

"Moim zdaniem najlepszy gabinet w Stalowej Woli i okolicach! Właścicielka salonu, Dominika ma ogromną wiedzę i widać, że kosmetologia to jej pasja, zawsze doskonale doradzi, który zabieg będzie odpowiedni. Nie bez znaczenia są tez zabiegi typu henna brwi czy laminacja rzęs - efekt jest naturalny i zawsze odpowiednio dopasowany do klientki. Paznokcie wykonywane przez stylistkę Olę również są piękne. Polecam! "

Aleksandra Targos
Avatar

"Jestem pod opieką pani Dominiki juz od kilku lat. Mam skórę dojrzałą i po każdym zabiegu widzę i odczuwam poprawę jej kondycji. Pani Dominika świetnie diagnozuje i doradza, nie naciąga i nie namawia do niepotrzebnych inwazyjnych zabiegow. Stawia na naturalność co łączy się z moimi oczekiwaniami. Posiada niezbędną wiedzę, ciągle się dokształca i dodatkowo prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. :) Uwielbiam tam wracać, bardzo, bardzo polecam!"

Katarzyna Behler
Avatar

"Wczoraj ukończyłam indywidualne szkolenie z Mezoterapii mikroigłowej u właścicielki Perfect Contour, Dominiki. Wiedza, przekaz, przygotowanie, atmosfera i otaczające nas warunki, to perfekcja na najwyższym poziomie! Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za praktyczne podejście do szkolenia. Pracowałam na 3 klientkach(modelkach) Każda z pań wymagała innej procedury zabiegowej, dzięki czemu mogłam poznać różne techniki zastosowania Mezoterapii mikroigłowej. Dominika, należy do tych osób, które w sposób naturalny i z głębi serca dzieli się tym co wie i potrafi za co bardzo dziękuję i na pewno w przyszłości skorzystam z kolejnych kursów u Dominiki."

Katarzyna Metza